Tisk a média

10 let zkušeností
Jedno z nejbezpečnějších datových center
Globální infrastruktura

VSHosting je v současné době největším poskytovatelem managed serverových služeb v České republice a na Slovensku. Společnost VSH vznikla v roce 2006 a k dnešnímu dni se stará o téměř 4 000 serverů českých i zahraničích (evropských) internetových projektů většího významu. Mezi internetové servery, kterým zajišťuje VSHosting provoz, patří například portál ČSFD.cz, velké zpravodajské servery, internetové obchody Okay, Euronics, Parfums a stovky dalších e-shopů, bankovní servery, ale i společnosti jako Baťa nebo RWE.

V prosinci roku 2014 společnost VSHosting jako první česká firma oficiálně vstoupila do největšího datového výměnného uzlu na světě DE-CIX, kde se odehrává největší množství datových výměn mezi největšími světovými telekomunikačními operátory (přes 3 500 gigabitů za sekundu, což je cca desetkrát více než probíhá v českém datovém uzlu NIX). VSHosting se tak stal první českou firmou poskytující internetové hostingové služby s globálním dosahem. Firma meziročně roste až o 30% a tento růst bude nadále akcelerovat i v souvislosti s agresivní zahraniční expanzí do USA. VSHosting zde ve státě Texas od roku 2013 realizuje projekt s podobným technickým zázemím. Další plánovanou zemí v rámci zahraniční expanze je Jižní Amerika, konkrétně pak Brazílie.

V loňském roce (2015) otevřel VSHosting své vlastní datacentrum ServerPark v Praze, které je z hlediska technologického standardu jedním z nejmodernějších datacenter ve střední Evropě. V zahraničí pak bude operovat ze špičkově vybaveného datacentra “Datafoundry” v Austinu, kde bude mít data uložena ve stovkách až tisících serverech.

Varianty loga

VSHosting logo zelené

Stáhnout: EPS PNG

VSHosting logo černé

Stáhnout: EPS PNG

Stáhnout: EPS PNG

Balíčky ke stažení

Grafický manuál
Stáhnout

EPS pack
Stáhnout
(*.zip soubor)

PNG pack
Stáhnout
(*.zip soubor)

Kontakt

+420 774 851 158