Přednastavená řešení

Každé řešení od VSHosting má svého majitele

10 let zkušeností
Jedno z nejbezpečnějších datových center
Globální infrastruktura

Řešení pro e-shopy

Kompletně spravované serverové řešení pro malé i velké eshopy.

Zajišťujeme kompletní řešení pro provoz velkých i malých e-shopů. Staráme se o stovky největších e-shopů a máme zkušenosti se správou téměř 5000 serverů. Můžete se zaměřit jen na prodej a vývoj vašeho e-shopu, provoz serveru bude na nás.

Mailové služby

Kompletní cloud mailing pro vaši společnost.

VSHosting vám zajistí mailové služby dle vašich reálných potřeb. Plaťte jen za prostor a počet schránek, které reálně potřebujete. Služba je provozována ve VSHosting cloudu s vysokou dostupností, kvalitním antivirem a antispamem.

Databázová řešení

Spravované řešení pro SQL i noSQL databáze.

Naši databázoví specialisté se postarají o správu vašich databází na plně spravovaných serverech. Zajistíme správu MySQL, MariaDB, PostgreSQL, MongoDB a dalších, a to včetně rozsáhlých clusterů.

Řešení pro webová studia

Vyhrazené webhostingové řešení pro web developery.

Serverové řešení pro desítky, stovky i tisíce webů. Nabízejte k tvorbě webu či e-shopu i váš vlastní obrandovaný hosting na vyhrazeném serveru, zlepšíte si tím váš image a zároveň vám klesnou náklady (např. při 100 webech je cena za hosting webu už od 3,5Kč měsíčně).

Řešení pro hromadný mailing

Potřebujete rozesílat hromadně emaily? Máme pro vás řešení.

Hledáte řešení pro hromadné posílání newsletterů? Připravíme vám řešení na míru s vyladěnými poštovními servery, monitoringem blacklistů, softwarem pro statistiku odeslaných emailů a mnoho dalšího.

CDN

Ideální volba pro e-commerce, navštěvované weby a globální projekty

Díky CDN od VSHosting dojde k zrychlení načítání vašeho webu a zvýšení uživatelského komfortu.

Řešení pro velké projekty

Komplexní řešení pro rozsáhlé internetové portály.

Staráme se o stovky významných i globálních internetových projektů, jakákoliv návštěvnost či složitost projektu pro nás není problém. O každý projekt se ve VSHosting stará tým odborníků v režimu 24/7.

Řešení pro storage / zálohování


Řešení se připravuje.

Komplexní řešení pro i-gaming

Staráme se o globální herní internetové projekty. Zajistíme provoz i vám.

Zajišťujeme provoz s vysokým důrazem na dostupnost a dynamické škálování výkonu mnoha globálním i-gaming projektům. Postaráme se o návrh, realizaci a provoz celé serverové infrastruktury pro vaše i-gaming projekty.

NON-STOP Support Available: +420 246 035 835