O nás

Nahlédnětě pod pokličku našeho – VSHosting světa

10 let zkušeností
Vlastní TIER IV datacentrum
Globální infrastruktura
VSHosting ServerPark monitoring datacentra

V čem vynikáme?

Staráme se o stovky internetových projektů z celého světa, pro které od roku 2006 zajišťujeme kompletní servis formou managed serverových služeb. V současné době jsme největším poskytovatelem služeb tohoto typu v Čechách i na Slovensku a postupně obohacujeme náš business i o další projekty s celosvětovým přesahem.

VSHosting ServerPark monitoring datacentra
Náš klíč k úspěchu - tým

Náš klíč k úspěchu?

Základem úspěchu VSHostingu je špičkové technologické zázemí. V roce 2015 jsme v Praze otevřeli nejmodernější a nejlépe zabezpečené datacentrum ve Střední Evropě – ServerPark. Mezi naše stěžejní a unikátní charakteristiky patří celosvětově nejvyšší možný standard TIER IV, členství v největším datovém výměnném uzlu DE-CIX či neustálá 24/7 podpora linux administrátorů.

Naše klíčové ingredience úspěchu

icon
Péče Vše, co děláme, děláme srdcem
icon
Specializace Druhé místo pro nás není úspěch
icon
Týmová práce Můžeme se spolehnout
jeden na druhého
icon
Ambice Neustále se zlepšujeme

Kam míříme?

Míříme vysoko. Mezi naše aktuální ambice patří úplné zaplnění kapacity ServerParku, tj. 8 000 serverů, rozšíření pole působnosti z dosavadních 3 000+ klientů, přesažení ročního obratu 200+ milionů, ale také úspěšné nastartování naší nové pobočky v americkém Austinu, což nám umožní se stát rovnocenným hráčem v celosvětové konkurenci.

8 000 serverů

3 000+ klientů

200+ milionů

pobočka USA

Nejmodernější datacentrum ServerPark

Podívejte se jak jsme otevírali

Vedení a hlavní management